Ochrona majątku

SKUTECZNA, LEGALNA OCHRONA MAJĄTKU NIERUCHOMEGO I RUCHOMEGO FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH, W KAŻDYM POSTĘPOWANIU EGZEKUCYJNYM  (KOMORNIK, BANK, US,  ZUS)   (nasza specjalizacja!)

  • Skuteczne, legalne działania w każdym postępowaniu egzekucyjnym (KOMORNIK, BANK, US,  ZUS)  celem ochrony majątku nieruchomego i ruchomego dłużników.
  • Nasze działania będą natychmiastowe nawet jeśli już trwa postępowanie egzekucyjne (komornik, bank, US i ZUS) i prowadzą najczęściej do bezskuteczności takiej egzekucji.
  • Skuteczna ochrona dotyczy nieruchomości, jak i majątku ruchomego (samochody, linie produkcyjne), czy wierzytelności, udziałów, wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę.
  • Oddłużanie osób fizycznych – także radykalna redukcja zobowiązań finansowych, nawet w trakcie postępowań egzekucyjnych.

Managerowie i wszyscy pracownicy Twojej Firmy mogą zyskać priorytetowy dostęp do tej usługi prawnej i ochrony przez  udział (aktywizacja KODU dostępowego) Państwa Firmy  w Programie Lojalnościowo-Oszczędnościowym LEXAplus  www.LEXAplus.pl (aktywizacja KODU dostępowego)

Szybki kontakt
Skuteczna ochrona majątku