Ochrona majątku

SKUTECZNA, LEGALNA OCHRONA MAJĄTKU NIERUCHOMEGO I RUCHOMEGO FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH, W KAŻDYM POSTĘPOWANIU EGZEKUCYJNYM  (KOMORNIK, BANK, US,  ZUS)   (nasza specjalizacja!)

  • Skuteczne, legalne działania w każdym postępowaniu egzekucyjnym (KOMORNIK, BANK, US,  ZUS)  celem ochrony majątku nieruchomego i ruchomego dłużników.
  • Nasze działania będą natychmiastowe nawet jeśli już trwa postępowanie egzekucyjne (komornik, bank, US i ZUS) i prowadzą najczęściej do bezskuteczności takiej egzekucji.
  • Skuteczna ochrona dotyczy nieruchomości, jak i majątku ruchomego (samochody, linie produkcyjne), czy wierzytelności, udziałów, wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę.
  • Oddłużanie osób fizycznych – także radykalna redukcja zobowiązań finansowych, nawet w trakcie postępowań egzekucyjnych.
KONTAKT: tel., mail, video –  Skype, WhatsApp:

Kraków: Jacek Rybak
tel. + 48 690 028 931, j.rybak@KancelariaLEXA.pl

Katowice:  Bartłomiej Toporek
tel. +48 690 028 932, b.toporek@KancelariaLEXA.pl

https://kancelarialexa.pl/ochrona-Majatku

Skuteczna ochrona majątku

SKUTECZNA, LEGALNA OCHRONA MAJĄTKU NIERUCHOMEGO I RUCHOMEGO FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH, W KAŻDYM POSTĘPOWANIU EGZEKUCYJNYM (KOMORNIK, BANK, US, ZUS) (nasza specjalizacja!)

w latach 2017/2018 wygraliśmy 100% spraw o ochronę majątku

  • Skuteczne, legalne działania w każdym postępowaniu egzekucyjnym (KOMORNIK, BANK, US, ZUS) celem ochrony majątku nieruchomego i ruchomego dłużników.
  • Nasze działania będą natychmiastowe nawet jeśli już trwa postępowanie egzekucyjne (komornik, bank, US i ZUS) i prowadzą najczęściej do bezskuteczności ta
Przetłumacz stronę