NASZA SPECJALIZACJA

ROZWÓD I PODZIAŁ MAJĄTKU (BYŁYCH) MAŁŻONKÓW

DLA KOBIET. I TYLKO W INTERESIE KOBIET

  • DLA KOBIET – BEZPŁATNE KONSULTACJE – znajdź nas na FB lub zadzwoń.
  • Umów spotkanie w kancelarii w Krakowie lub Katowicach (centrum, dogodny dojazd).

Jesteśmy skuteczni – w interesie KOBIET!

Gdy trzeba - korzystamy z wszelkich dostępnych legalnych narzędzi: ekspertów, detektywów, rzeczoznawców, najlepszych konsultantów od wycen przedsiębiorstw, etc.

1) Prowadzimy sprawy majątkowe małżeńskie, dotyczące rozwodów i separacji, dotyczące dzieci (przysposobienia, alimenty, kontakty czy zarząd majątkiem).

Reprezentujemy Klientki przed sądem.

Sprawy rozwodowe budzą ogromne  emocje i  obecność doświadczonego adwokata jest w czasie ich trwania szczególnie pomocna i  wręcz  konieczna.

2) Sprawy o podział majątku małżonków bywają trudne i skomplikowane. Małżonkowie często ukrywają majątek lub rzeczywistą jego wartość.

Stąd nasza specjalizacja.

W braku intercyzy, z chwilą rozwodu, wspólność majątkowa byłych małżonków ustaje. Co do zasady majątek, który zgromadzono przez czas trwania małżeństwa należy do obu małżonków (zarobione pieniądze, zakupione nieruchomości i ruchomości) a zgodnie z przepisami udziały byłych małżonków w tym majątku są równe.

WAŻNE

W wyjątkowych sytuacjach można domagać się ustalenia nierównych udziałów w tym majątku…

A na pewno ustalenie rzeczywistej wartości przypadającej Kobietom części majątku – rzadko jest realizowane.

Kobieto – znajdziesz u nas POMOC! Jesteśmy skuteczni.

KONTAKT: Bartłomiej Toporek
tel., WhatsApp +48 690 028 932
b.toporek@kancelarialexa.pl

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelaria Prawna LEXA Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Moniuszki 18/4, 31-523 Kraków, NIP 9452142973, KRS 0000357242, REGON 12123968700000 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Przetłumacz stronę